İrem Derici'den Beklenen Albüm ''Dantel'' Çıktı!

 

İrem Derici, aylar önce hayranlarına söz verdiği ilk albümü "DANTEL"i müzikseverlerle buluşturdu.

Son yıllarda çıkardığı singlelarla dinlenme ve izlenme rekorları kıran İrem Derici, yaklaşık iki senedir üzerinde çalıştığı albümüyle yeniden sevenlerinin karşısına çıktı."Dantel" adını verdiği kariyerinin ilk albümü için oldukça heyecanlı olan İrem Derici, albüm çıkmadan paylaştığı kapak fotoğrafıyla da Twitterda kısa sürede trending topic oldu.

İrem Dericinin albümle aynı ismi taşıyan çıkış şarkısı Dantelin sözü ve müziği Ayla Çelik, aranjesi ise Erhan Bayrak imzası taşıyor. Albümünde Alper Narman, Arzu Daydinç, Aşkın Tuna, Erkin Arslan, Hüseyin Boncuk, Hüsnü Üstün,Kaan Karamaya, Onur Cumaoğlu, Onur Özdemir,Serhat Tekin ve Sinan Akçılın söz ve bestelerine yer veren İrem Derici şarkıların düzenlemeleri için de Erhan Bayrak, Erkin Arslan Mustafa Ceceli,Ozan Çolakoğlu ve Uğur Can Sezen ile çalıştı. İrem Dericinin eşi Rıza Esendemirin de aranjman yaptığı Dantel albümünün fotoğraflarını ise Aytekin Yalçın çekti.

Dantelin Beykoz Kundura Fabrikasında çekilen video klibini İrem Dericinin eşi Rıza Esendemir çekti. Dericinin stylingini ise Umut Eker üstlendi.

 
Tarih       : 24 Şubat 2016
 
 

Tüm Hakları Saklıdır   |    Copyright © 2015 Radyo Manavgat