Fettah Can'dan Yeni Albüm!

 

Türkiye'nin önemli söz yazarı, besteci, yorumcu ve aranjörlerinden Fettah Can'ın, dördüncü solo albümü 'Sen En Çok Aşksın' müzikseverlerle buluştu.

 Fettah Canın, geçtiğimiz kış çıkardığı teklileri de içine aldığı yepyeni albümü Sen En Çok Aşksın 10 şarkıdan oluşuyor. Müzikal birlikteliklerine devam eden Cansu Kurtcu ve Fettah Can, bu albümde birlikte 5 şarkıya imza attılar. 3 şarkının söz ve bestesinde tek başına Fettah Canı gördüğümüz Sen En Çok Aşksın da bir de Onur Koç şarkısı Dipsiz Kuyu yer alıyor. Albümdeki konuk müzisyenlerden biri de Çağrı Telkıvıran. Cansu Kurtcu, Fettah Can ve Çağrı Telkıvıran, sözleri Fettah Cana ait Sağanak Gibi şarkısının müziğine birlikte imza attılar.

Fettah Can Müziği nin ön planda olduğu albümde tüm kayıtlar canlı olarak yapıldı. Marşandiz Stüdyolarında yapılan kayıtlar üç hafta sürdü. Tüm şarkıların düzenlemelerini de üstlenen Fettah Canın yeni albümünün mix ve mastering çalışması ise Tarık Ceran tarafından gerçekleştirildi.

Fettah Can fotoğraf çekimleri için Alexander Kokoskeriyanın stil danışmanlığında Lara Sayılganın objektifine poz verdi.

Sen En Çok Aşksın albümünün ilk video klibi albümün isim şarkısına çekildi. Bedran Güzel yönetmenliğinde Beykoz Kundura Fabrikasında, kurulan özel dekorlarda çekilen video klipte ünlü müzisyene Hollandalı model Polly Polijaniuk eşlik etti.

 
Tarih       : 18 Mayıs 2016
 
 

Tüm Hakları Saklıdır   |    Copyright © 2015 Radyo Manavgat