Yasin Keleş ft Tan Taşçı - Paşa Paşa

 

Daha önce Tan Taşçı ile yapmış olduğu "Ara Ara" şarkısı büyük beğeni toplayan, genç ve başarılı Dj YASİN KELEŞ yine ünlü popçu Tan Taşçı ile hazırladığı, DMC Müzik etiketiyle yayımlanan yepyeni single çalışması #PAŞAPAŞA ile oldukça iddialı!

YASİN KELEŞ bugüne kadar yaptığı, hepsi birbirinden başarılı, ses getiren çalışmalarının yanı sıra yakışıklılığıyla da büyük ilgi gören, başarılı bir isim. İkinci single çalışması olan Paşa Paşa, Yasin Keleşin yaşamış olduğu gerçek bir hikayeyi Tana anlatmasıyla ortaya çıkan bir şarkı. Şarkının söz ve müziği Tan Taşçı, düzenlemesi ise YASİN KELEŞ imzası taşımakta.

Yaklaşık olarak beş, altı ay gibi bir süre zarfında büyük titizlikle hazırlanan şarkının video klibi de aynı özveri ile tamamlandı. Geçtiğimiz ay Murad Küçük yönetmenliğinde Cunda Adasında 30 kişilik ekiple iki günde çekilen klip, tüm prodüksiyonu gibi renkli ve eğlenceli sahneleriyle de dikkat çekiyor.

Genç DJ "Paşa Paşanın yapılan bir çok feat projeden daha iyi olduğuna inanıyorum. Tan ile enerjimiz tutuyor, bunun da dinleyiciye geçtiğine eminim." diyerek iddiasını dile getiriyor.

 
Tarih       : 15 Ocak 2016
 
 

Tüm Hakları Saklıdır   |    Copyright © 2015 Radyo Manavgat