Mariah Carey - #1 To Infinity

 

DÜNYANIN EN İYİ KADIN VOKALLERİNDEN, SESİYLE VE GÜZELLİĞİYLE MİLYONLARI BÜYÜLEYEN MARIAH CAREY EN SEVİLEN ŞARKILARININ YANINDA YEPYENİ ŞARKISI “INFINITY” İLE YENİ ALBÜMÜ “#1 TO INFINITY ”DE GERİ DÖNÜYOR!

Albüm ile ilgili diğer bilgiler

90’lı yılların en sevilen ve tüm zamanların en çok satan R&B sanatçılarından Mariah Carey yeni şarkısı Infinity’nin bulunduğu albümüyle yeniden sevenleriyle buluşuyor.

90’lı yıllarda yaptığı şarkılarla her yıl listelere 1 numaradan giriş yapan, şarkıları milyonlar tarafından dinlenen sanatçı Dünya’nın en iyi kadın vokalleri arasında gösteriliyor. Çıkarttığı her şarkıda liste başarısı gösteren sanatçı Dünyada en çok indirilen şarkı rekorunu da elinde tutuyor. Modern müzikte 7, klasik müzikte 5 oktavlık sese sahip olan sanatçı yorumladığı şarkılarla dinleyen herkesi büyülemeye devam ediyor.


İlk şarkısı Fantasy’den itibaren çıkarttığı tüm şarkılar arasından en sevilenleri bu albümde bir araya getiren sanatçının My All, Emotions, Don’t Forget About Us, We Belong Together şarkıları ve çok daha fazlası bu albümde sevenleriyle buluşuyor. Ayrıca sanatçı yepyeni şarkısı Infinity ile de muhteşem bir çalışmaya imzasını atıyor. Toplam 19 şarkının yer aldığı albümde sanatçının en sevilen şarkıları ve yepyeni şarkısı Infinity sevenleriyle buluşuyor.Uluslararası alanda bilinen sanatçının Türkiye’de de bir çok hayranı bulunuyor.


Müzik severlerin arşivinde mutlaka bulunması gereken ve sevilen şarkılarının yanında “Infinity” adlı yepyeni şarkısını da dinleyicilerin beğenisine sunan Mariah Carey yepyeni albümü “#1 to Infinity” ile tüm müzik marketlerde!

 
Tarih       : 15 Ocak 2016
 
 

Tüm Hakları Saklıdır   |    Copyright © 2015 Radyo Manavgat