Arif Güven / Arif Güven Show Time


Saat: 09:00-12:00
 
Bağımlılık yaratan bir radyo fenomeni Arif Güven,Anlatılmaz Dinlenir.

26 Ekim 1975 doğumlu  Arif GÜVEN.

Siz kaç yaşında olduğumu hesaplarken bende kaç yıldan beri radyoculuk yaptığımı hesaplıyorum.Yaşımdan büyük çıkıyor hesapta bi yanlışlık var belli.Sayısal yönüm kötü olduğu için sözelden bi meslek olsun istedim şimdi anlaşıldı.
Tuhaf bir şeymiş kendini anlatmak aslında size sormak lazım ‘nasıl bilirsiniz ’diye ama o hakkımı yıllar sonra kullanmak istiyorum mümkünse .
En çok sorulan soruyu hemen cevaplandıralım da aradan çıksın.NASIL RADYOCU OLDUN ? bir gün inşaatta kendi kendime anons yaparken oradan gecen bir radyo sahibi sesimi duymuş ve çok beğenmiş bana kartını verdi gibi bir şey değil.

Yıllar önce bir arkadaşımın arkadaşı sayesinde başladım ama kim olduğunu hatırlamıyorum kaldı ki hatırlasam şuanda gider kafasını kırarım.
Tarihteki ilk radyo gibi oldu sanki…  Heyecandan olmalı ilk 3 ay hiç konuşamadım.İlk konuştuğumda eve telefon açmışlar ‘gözünüz aydın oğlunuz konuştu ’ diye .Son derece kötü bir giriş oldu anlayacağınız , kurduğum cümleler genelde Mustafa TOPALOGLU kıvamındaydı : )
Hayatımda yeni gelişmeler oluyordu giriş kötüydü ama gelişme iyi gibiydi.Konuşamayan ben artık konuşmaya hatta çok konuşmaya başlamıştım.İnsanlarda sevmişti.Artık evden biri gibi oldun diyorlardı.Evet beni dinleyenlerin evinden biriydim hatta onlar yokken bile evlerine girip çıkıyordum.

ilk konuğum Türkiye’deki ilk ve tek dernek olan salaklar derneği başkanı. adamın adını hatırlamıyorum yada hatırlamak istemiyorum neyse… sonuç mu ? Körler sağırlar birbirini ağarlar. Adımı bu camiaya altın harflerle yazdıramasam da simsiyah ekrana yazdırmayı başarmıştım. RTÜK tarafından benim adım ve programın adı tam 5 gün ekranda kaldı.Ne oldu hala anlamadım : ) Şaka şaka biliyorum ama söyleyemem,sitemi kapatma yetkileri de var mı önce bi onu öğrenmem lazım : )
Uzun süre değil televizyona çıkarmayı televizyon izlerken kumandasını bile bana elletmiyorlardı.
Ne yapalım ben nasıl olsa radyocuydum televizyonla ne işim olurdu aslında teknik ressamdım radyocukla ne işim vardı offf burası çok karıştı.
Neyse sonuç ARİF GÜVEN SHOW TIME devam ediyor.Şimdiye kadar dinlediğiniz show programlarına pek benzemiyor hatta itiraf etmek gerekirse bi radyo programına bile benzemiyor.

Bu yüzden hatırlatıyorum bu bir radyo programıdır diye ! Niye ? İnsanlar başka bir halt zannetmesinler diye …

 

Tüm Hakları Saklıdır   |    Copyright © 2015 Radyo Manavgat